Grupa I

STOKROTKI

  Poniedziałek       J.ANGIELSKI

                      ZAJĘCIA TANECZNE

 

Wtorek         RYTMIKA

                                RELIGIA

 

         Środa             GIMNASTYKA PROF.-USP

                                 RELIGIA

       

          Piątek              ZAJĘCIA TEATRALNE ( I i III tydzień miesiąca)

                                  ZAJĘCIA BADAWCZO-KONSTRUKCYJNE(II i IV tydzień miesiąca)

                            

Grupa II

TULIPANKI

   Poniedziałek          J. ANGIELSKI

                                   ZAJĘCIA TANECZNE

 

      Wtorek                 RYTMIKA

                                     RELIGIA

                                     J. ROSYJSKI

        

        Środa                   GIMNASTYKA PROF.-USP.

                                      RELIGIA

 

       Czwartek              J. ROSYJSKI 

       

             Piątek              J.ANGIELSKI

                                     ZAJĘCIA TEATRALNE ( I i III tydzień miesiąca)

                                     ZAJĘCIA BADAWCZO-KONSTRUKCYJNE(II i IV tydzień miesiąca)

                       

               Grupa III

DZWONECZKI

Poniedziałek               J. ANGIELSKI

                                     ZAJĘCIA TANECZNE

 

Wtorek                        RYTMIKA

                                     RELIGIA

                                     J. ROSYJSKI

 

   Środa                      GIMNASTYKA PROF.-USP.

                                    RELIGIA

 

        Czwartek           J. ROSYJSKI

        

          Piątek               J. ANGIELSKI

                                   ZAJĘCIA TEATRALNE ( I i III tydzień miesiąca)

                                   ZAJĘCIA BADAWCZO-KONSTRUKCYJNE(II i IV tydzień miesiąca)

 

 

 Grupa IV

BRATKI

   Poniedziałek         J. ANGIELSKI 

                                 ZAJĘCIA TANECZNE

                           ZAJĘCIA TEATRALNE ( I i III tydzień miesiąca)

     

     Wtorek               RYTMIKA

                                 RELIGIA

  

       Środa                RELIGIA 

                                          

   Czwartek              GIMNASTYKA PROF.-USP.

                                  PRZEDSIĘBIORCZY PRZEDSZKOLAK

        

          Piątek                J. ANGIELSKI 

                                  

                            ZAJĘCIA BADAWCZO-KONSTRUKCYJNE(II i IV tydzień miesiąca)

Grupa V

RÓŻYCZKI

 

Poniedziałek     J. ANGIELSKI

                           ZAJĘCIA TANECZNE

 

     Wtorek            RYTMIKA

                              RELIGIA

     

     Środa                  RELIGIA

                           ZAJĘCIA BADAWCZO-KONSTRUKCYJNE(II i IV tydzień miesiąca)

 

Czwartek                GIMNASTYKA PROF. - USP.

                                 PRZEDSIĘBIORCZY PRZEDSZKOLAK

                            

 

     Piątek               J. ANGIELSKI

                            ZAJĘCIA TEATRALNE ( I i III tydzień miesiąca)

                           

 

 

 

 

 Grupa VI

SŁONECZNIKI

 

Poniedziałek           J. ANGIELSKI

                                 ZAJĘCIA TANECZNE

 

Wtorek                    RELIGIA

                                 RYTMIKA

 

Środa

 RELIGIA

GIMNASTYKA PROF. - USP.

 

Czwartek                  PRZEDSIĘBIORCZY PRZEDSZKOLAK (6-LATKI)

 

 Piątek                      J. ANGIELSKI

                                   ZAJĘCIA TEATRALNE ( I i III tydzień miesiąca)

                                   ZAJĘCIA BADAWCZO-KONSTRUKCYJNE(II i IV tydzień miesiąca)

 

ZAJĘCIA PROWADZONE PRZEZ SPECJALISTÓW

 

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

WTOREK

 

 

 

ŚRODA

 

 

 

CZWARTEK

Terapia logopedyczna

08:00 – 11:00

 

Psycholog

Terapia pedagogiczna

I, III tydzień miesiąca

11:30 – 14:30

Terapia logopedyczna

 11:00 – 14:00

 

Pedagog

07:30 - 10.30

Terapia logopedyczna

 13:00 – 15:00

 

Terapia pedagogiczna

 II, IV tydzień

08:30 – 11:30