Pędzą wnuki ulicami

Z ogromnymi laurkami.

Te laurki pełne kwiatków

Są dla wszystkich babć i dziadków.

Dużo czasu wolnego, samych przyjemności,

Jak najmniej kłopotów i wiele radości.

Sukces naszych przedszkolaków w Miedzyprzedszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 4 oto wyniki:
Grupa wiekowa 3-4-latki
Kategoria – soliści:
- II miejsce – Dagna Ujazdowska „Była noc”
- III miejsce – Alicja Mieczkowska „Była noc”
 Kategoria – zespoły:
- III miejsce – „Do stajenki” grupa Bratki
 Grupa wiekowa 5-6-latki
Kategoria – zespoły:
- I miejsce – „Pastorałka pełna radości” grupa Słoneczniki
Gratulujemy !!!

Korzystając z  uroku Pani Zimy  postanowiliśmy pobawić się na śniegu w naszym przedszkolnym ogrodzie. Dzieci oddały się zimowemu szaleństwu, zjeżdżając na sankach, rzucając śnieżkami do siebie, a także "atakując" kulami śniegowymi swoje panie (oczywiście zachowując zasady bezpieczeństwa). Pogoda była trochę mroźna, ale nikomu to nie przeszkadzało, bo dzieci wiedzą, że zabawy na świeżym powietrzu to świetna rozrywka. Z czerwonymi noskami i z uśmiechem wróciliśmy do przedszkola na ciepły posiłek.

indeks

Ojej cóż za zapach
cynamon goździki.
Coś mi się wydaje,
że ktoś upiekł pierniki.
Świąteczne pierniki
serduszka, dzwoneczki
kształty przeróżne.
Nawet gwiazdeczki
rumiane pachnące.
Pięknie przystrojone
zapewne na choince
będą zawieszone.

133951721 4945630068845466 7888658608475829006 o  134154978 4945636215511518 2420437754332867696 o

Przegląd kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych Braniewo 2020 – online 🎄🎄.

👉 Kategoria 4-6 lat zespoły:

II miejsce  - grupa Stokrotki

⭐️Wyróżnienie: grupa Tulipanki, grupa Słoneczniki,  grupa Bratki

Gratulacje!!!

W imieniu dzieci, rodziców i pracowników Przedszkola - przekazaliśmy zebrane prezenty dla dzieci z Katolickiego Ośrodka Wsparcia Dzieci i Młodzieży. Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy dołączyli do naszej akcji. Niech te dobro do Was wróci Kochani♥♥♥

Nasze drogie przedszkolaki od kilku dni pieczołowicie pracowały nad wykonaniem choinkowych ozdób, które następnie zawisły na choince. Tak pięknie przystrojone drzewko, z pomocą przyjaciół przedszkola zostało przekazane do Powiatowego Centrum Medycznego w Braniewie. Mamy nadzieję, że nasza świąteczna niespodzianka choć na chwilę wywoła uśmiech na twarzach pracowników oraz pacjentów oddziału walczącego z covid-19 i choć na chwilę przywoła świąteczną atmosferę w tym trudnym dla nich czasie. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo zdrowia i wytrwałości.

Oświadczenie do procedury  - pobierz

Czytaj więcej: covid-19