Reprezentanci naszego przedszkola: Igor, Lenka oraz zastępca dyrektora p. Urszula Mazurek mieli przyjemność towarzyszyć  Burmistrzowi Miasta Braniewa, p. Tomaszowi Sielickiemu, jego zastępcy, przewodniczącemu Rady Miasta Braniewa oraz przedstawicielom mieszkańców Braniewa w niezwykłym spotkaniu, podczas którego Burmistrz wręczył ks. Leszkowi Galicy specjalny ornat z okazji pięknego jubileuszu 25 lat Kapłaństwa. Dołączamy się do gratulacji oraz życzymy dalszych lat owocnej posługi.

Podczas tegorocznego pikniku nasi drodzy wychowankowie oraz ich rodzice, przyłączyli się do zbiórki karmy dla podopiecznych OTOZ Animals Inspektorat w Braniewie oraz schroniska dla zwierząt w Elblągu. Serdecznie dziękujemy za dobre serduszka i okazane wsparcie :)

Nasze najstarsze przedszkolaki przystąpiły do Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. W tym celu odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną, gdzie dzięki mentorkom literatury dziecięcej, mogły wysłuchać ciekawych historii. Starszakom bardzo się podobało!!! Tym bardziej, iż tegoroczne „wyzwania literackie” odbywały się w duchu sportowym. Było zatem czytanie, rozmowa oraz ruch :)

XIII PIKNIK RODZINNY

pod hasłem "Przyjaciele Zwierząt"

Piknik rodzinny zapisał się na stałe w kalendarz imprez organizowanych przez nasze przedszkole. Tego roku obchodziliśmy go 31 maja. I choć pogoda nam nie sprzyjała, nie zabrakło wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju.

Tegoroczną imprezę rozpoczęliśmy od występów naszych przedszkolaków. Dzieci powitały swoich najbliższym wierszem i piosenką, po czym ruszyły do wspólnej zabawy. Nie zabrakło ciekawych stanowisk, konkursów dla dzieci i rodzin, baniek mydlanych, efektownych „dmuchańców” i innych atrakcji takich jak: malowanie twarzy. W czasie pikniku wszyscy mogli zasmakować pysznych i zdrowych owoców, grillowanych kiełbasek oraz waty cukrowej i popcornu. Miłośnicy i prawdziwi przyjaciele zwierząt mogli również zostawić smakołyki dla potrzebujących zwierząt – podopiecznych elbląskiego schroniska dla zwierząt oraz braniewskiego Towarzystwa „Animals”.

W miłej atmosferze czas pikniku szybko minął :) Wszystkim uczestnikom pikniku dziękujemy za cudowną zabawę!!!