W środę (21. 06. 2017 r.) w grupie "Stokrotki nastąpiło zakończenie programu edukacyjnego, który wspólnie z panią Małgosią (z Miejskiej Biblioteki Publicznej) realizowaliśmy w roku szkolnym 2016/ 2017. Na początek pani Małgosia przypomniała wszystkim nasze całoroczne osiągnięcia, następnie obejrzeliśmy rzeczy, które zakupiliśmy do naszej sali dzięki samodzielnie zarobionym pieniążkom. Okazało się, że flakony oprócz dekoracyjnego przeznaczenia, są również świetnym materiałem konstrukcyjnym ;) Następnie przed budynkiem przedszkola zasadziliśmy roślinkę, którą również samodzielnie zakupiliśmy :) Na zakończenie nastąpiło wręczenie dyplomów oraz niespodzianek. Były również gratulacje i podziękowania. Jeszcze raz dziękujemy szczególnie pani Małgosi, za wprowadzenie nas w tajniki przedsiębiorczości !!!

We wtorek, 21 czerwca świętowaliśmy w naszym przedszkolu zakończenie roku przedszkolnego 2016/2017 przez grupę „Słoneczniki”. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności śpiewając piosenki, opowiadając wiersze, tańcząc i pląsając przy muzyce. Wspaniałym widowiskiem był polonez, który dzieci zatańczyły specjalnie dla swoich rodziców. Dla uczczenia dokonań, wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy oraz upominki. Niespodziankę absolwentom przygotowała również mama Michasi, pani Wyszomirska, która wręczyła starszakom specjalne medale. Na zakończenie dzieci oraz zaproszeni przez nich goście udali się na słodki poczęstunek.

W poniedziałek (19. 06. 2017 r.) w naszym przedszkolu nastąpiło uroczyste

Zakończenie Roku Tanecznego.

Dzieci pod czujnym okiem pani Agnieszki i pana Mirka oraz przed zgromadzonymi rodzicami, zaprezentowały swoje taneczne umiejętności, których nabyły podczas zajęć wciągu całego roku szkolnego. Dzieci w pięknych strojach i skupieniem na twarzy zatańczyły poznane tańce, a rodzice ze wzruszeniem nagradzali każdy występ gromkimi brawami.